Bader Çatı Çözümleri

Fabrikamız, AYDIN'da ASTİM Organize Sanayi Bölgesi'nde 2013 yılı itibariyle son teknoloji makinaları ile faaliyete geçmiş olup, bölgenin tamamına hizmet edebilecek üretim kapasitesine sahiptir.

Şirketimiz, uzun yıllardır süre gelen inşaat, izolasyon, çatı çözümleri alanındaki birikim ve tecrübesini ARAL GRUP YAPI ÇÖZÜMLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde, BADER markalı renkli beton kiremit üretim fabrikası ile sizlerle buluşturmuştur.

BADER Çatı Çözümleri, Classic ve Venedik Serisi olmak üzere iki ayrı model ile üretime başlamıştır. Bu sayede müşterilerine farklı model ve renklerde ürün çeşitliliği sağlamıştır.

Kiremit çeşitlerinin yanında yardımcı kiremitler, ısı yalıtım levhası, nem bariyeri, çatı penceresi ve bant sistemleri ile birlikte, müşterilerine komple bir çatı çözüm sistemi sunmaktadır.

Tüm bunları gerçekleştirirkenki hedefimiz, müşterilerimize kaliteli ürünlerimizi, güven duygusu çerçevesinde, ekonomik koşullarda sunmak ve bu süreç içerisinde de kendimizi sürekli geliştirmek ve yenilemektir.